Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Peter Dinklage usatysfakcjonowany zakończeniem historii Tyriona

Aktor, który w serialu “Gra o tron” wciela się w postać Tyriona Lannistera, udzielił ostatnio wywiadu dziennikarzom Entertainment Weekly. Tematem rozmowy był oczywiście zbliżający się finałowy sezon show. Czy Dinklage jest zadowolony zakończeniem jakie przygotowali dla Tyriona twórcy?

Aktor w rozmowie z Entertainment Weekly zapowiedział, że Tyrion dostanie „piękne zakończenie”:

Nie ma w branży telewizyjnej lepszych scenarzystów niż David Benioff Dan Weiss. Cała “Gra o tron” dostała o wiele lepsze zakończenie, niż można było się spodziewać i wiem, że widzowie będą nim zachwyceni. Podkreślam, że także mój wątek zostanie zamknięty w piękny sposób. I nie ma znaczenia, czy koniec Tyriona będzie tragiczny, czy nie. – zapowiada enigmatycznie aktor.

Fabuła 8. sezonu “Gry o Tron” utrzymywana jest przez HBO w ścisłej tajemnicy, zwłaszcza po tym jak podczas emisji 7. sezonu doszło do kilku przecieków. Twórcy show zapowiadają, że finał “Gry o tron” będzie zjawiskowy i zaskakujący.

Ósmy i zarazem ostatni sezon kultowego serialu HBO zobaczymy prawdopodobnie w 2019 roku, a premiera finałowych odcinków odbędzie się najpewniej latem, a być może nawet jesienią przyszłego roku.