Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsza grafika i nowy reżyser na pokładzie The Mandalorian!

Wczoraj Jon Favreau zdradził nam oficjalny tytuł aktorskiego serialu z uniwersum “Gwiezdnych Wojen”, a dziś możemy zerknąć na pierwszą oficjalną grafikę koncepcyjną! Dowiedzieliśmy się także, że jeden z epizodów wyreżyseruje Taika Waititi.

Filmowiec kontynuuje swoją współpracę z Disneyem i po doskonale przyjętym widowisku spod znaku MCU – “Thor: Ragnarok”, zabiera się za za eksplorowanie nowego uniwersum – „Star Wars”.

Lucas Film oficjalnie ogłosił, że oprócz Waititiego i Dave’a Filloniego za kamerą „The Mandalorian” staną Bryce Dallas Howard („Jurassic World”), Deborah Chow („Zagubieni w kosmosie”, „Iron Fist”, „Jessica Jones”)Rick Famuyiwa („Dope”). Całość nadzorował będzie natomiast Jon Favreau – filmowiec pełni rolę scenarzysty i producenta wykonawczego serialu.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec, który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Pojawiły się nawet plotki, że będzie to ktoś w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.