Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsza zapowiedź Modyfikowanego węgla od Netflixa!

 

Ludzkie umysły są poddawane cyfryzacji i mogą być przegrywane z jednego ciała do drugiego… śmierć przestała być ostateczna. Witaj w świecie „Modyfikowanego węgla”, gdzie nikt nie trwa wiecznie. Premiera „Modyfikowanego węgla” 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

O serialu „Modyfikowany węgiel”:

Oparty na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana „Modyfikowany węgiel” to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie. Technologia odmieniła społeczeństwo: ludzka świadomość może być zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego. Śmierć przestała być ostateczna.

Takeshi Kovacs to ostatni żołnierz Korpusu Emisariuszy – elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi na świecie. Kovacs, którego umysł uwięziono na kilkaset lat, dostaje szansę na powrót do życia od najbogatszego człowieka na świecie – Laurensa Bancrofta. W zamian musi znaleźć zabójcę… samego Bancrofta.

„Modyfikowany węgiel” będzie dostępny od 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix! Więcej o serialu znajdziecie na: netflix.com/alteredcarbon

Świadomość może zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego…. Śmierć przestała być ostateczna. Detektyw Kristin Ortega (Martha Higareda) eskortuje Takeshiego Świadomość może zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego…. Kovacsa (Joel Kinnaman) z więzienia po tym jak zyskał on nowe życie, nowe ciało i nową misję.

AC 101 Unit 00813ra

Kovacs (Joel Kinnaman), którego umysł uwięziono na kilkaset lat, dostaje szansę na powrót do życia od najbogatszego człowieka na świecie – Laurensa Bancrofta (James Purefoy). W zamian musi rozwiązać tajemnicę pewnego morderstwa.

AC 101 Unit 02599r

Oparty na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana, Altered Carbon to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie.

Takeshi Kovacs to ostatni żołnierz Korpusu Emisariuszy- elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi na świecie.

AC 103 SDR MARKETING STILL 01r

Quell (Renee Elise Goldsberry) to bezwzględna liderka Korpusu Emisariuszy (the Envoys) – elitarnej grupy międzygalaktycznych wojowników wyszkolonych w walce przeciwko nowemu porządkowi.

alca 104 1

Vernon Elliot (Ato Essandoh), weteran CTAC, którego żona została uwięziona, a córka zamordowana rozmawia z Poe (Chris Conner) – tworem wysoce rozwiniętej sztucznej inteligencji. Rozmowa dotyczy stosu korowego – nośnika ludzkiej świadomości.

AC 103 Unit 00466r

Kristin Ortega (Martha Higareda) to inteligentna i nieugięta porucznik Oddziału Policji w Bay City, której skomplikowana przeszłość utrudnia wiarę w nieśmiertelność.

0151449

Laurens Bancroft (James Purefoy), najbogatszy człowiek na świecie składa Kovacsowi ofertę – powrót do życia w zamian za odnalezienie zabójcy… samego Bancrofta.

AC 101 SDR MARKETING STILL 01r

Kilkaset lat wcześniej dwoje płatnych morderców: Takeshi – Kovacs w swoim pierworodnym wcieleniu – (Will Yun Lee) i jego siostra Reileen Kawahara (Dichen Lachman) rozpoczyna rewolucję.

0103770

Źródło: informacja prasowa