Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsza zapowiedź nowych Czarodziejek od The CW

 

Do tegorocznej jesiennej ramówki stacji The CW trafił remake kultowego serialu „Czarodziejki”. Jesteście ciekawi jak prezentuje się nowe „Charmed”? Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun serialu.

Serial „Charmed” pojawił się w telewizji w 1998 roku i opowiadał o trzech siostrach z San Francisco. Tytułowe bohaterki posiadały czarodziejskie moce i zmagały się nie tylko z siłami nadprzyrodzonymi, ale także z codziennością typową dla kobiet mieszkających w wielkiej metropolii. Serial doczekał się ośmiu sezonów, a jego emisję zakończono w 2006 roku.

Za sterami reboota „Charmed” stanęły Jennie Snyder Urman („Jane the Virgin”, „Pożyczony narzeczony”, „Nastoletnia Maria Stuart”) i Ben Silverman, który zajmie stanowisko producenta i wyreżyseruje pilotowy odcinek. Scenariusz projektu stworzyły Amy Rardin i Jessica O’Toole. Cała ekipa pracowali wcześniej nad innym serialem The CW – „Jane the Virgin”.

Nowe „Czarodziejki” również mają trzy główne bohaterki. Historia skupia się na postaciach trzech sióstr: Macy (Madeleine Mantock), Mel (Melonie Diaz) oraz Maggie Vera (Sarah Jeffery), które odkrywają, że najpotężniejszymi czarodziejkami w historii. Macy posiada umiejętności telekinetyczne, Mel potrafi zatrzymywać czas, a Madison czytać w myślach. Obok nich na ekranie pojawią się m.in. Rupert Evans, Ellen Tamaki, Ser’Darius Blain, Charlie Gillespie, Reanna Cameron, Shannon Chan-Kent, Valerie Cruz i Brendon Zub.

charmed 1

Co myślicie o nowej odsłonie „Czarodziejek”?