Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsza zapowiedź serialu Co robimy w ukryciu

W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun serialowej odsłony filmu Taiki Waititiego. Poznaliśmy również datę premiery produkcji!

„What We Do In The Shadows”. Stacja FX oficjalnie zamówiła serial i odcinek pilotażowy. Pierwszy sezon ma się składać z 10 odcinków, a twórcą scenariusza i producentem wykonawczym jest aktor Jemaine Clement. Drugim producentem wykonawczym i reżyserem będzie oczywiście sam Waititi.

Akcja osadzona jest w Nowym Jorku, a historia przedstawia losy trzech wampirów mieszkających razem w tym mieście przez „setki setek lat”. Choć serial nie skupi się na oryginalnym trio: Viago (Waititi), Deaconie (Jonathan Brugh) i Vladislavie (Clement), to z pewnością nowi aktorzy zapewnią nam doskonałą rozrywkę. Są to: Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Novak wcieli się w dowódcę wampirów, Nandora. Berry będzie najgłupszym wampirem, Lazlslo – to taki typ wampira, który zmienia się w nietoperza i leci prosto na ścianę. Tymaczasem Demetiou zagra Nadję, najbardziej cool wampira w całej ekipie.

Premiera serialu już w marcu!