Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsza zapowiedź Star Wars: The Bad Batch

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun i plakat nowego serialu oryginalnego Disneya, bedącego zarazem spin-offem popularnej animacji „Wojny klonów”. Premiera w maju!

Za reżyserię odpowiadają Jennifer Corbett („Star Wars Resistance”), Dave Filoni („Clone Wars”, „The Mandalorian”), Athena Portillo („Star Wars: The Clone Wars”, „Star Wars Rebels”) oraz Brad Rau („Star Wars Rebels”, „Star Wars Resistance”). Produkcją zajął się Josh Rimes („Star Wars Resistance”), a na stanowisku współproducentki pomaga mu Carrie Beck („The Mandalorian”, „Star Wars Rebels”). Za całość projektu jest odpowiedzialny Brad Rau, a głównym scenarzystą jest Jennifer Corbett.

„Star Wars: The Bad Batch” przedstawi Clone Force 99, czyli oddziale elitarnych żołnierzy-klonów z mutacjami genetycznymi, których poznaliśmy w „Star Wars: The Clone Wars”. W wyniku wydarzeń z „Wojny Klonów”, grupa jest wysyłana do najniebezpieczniejszych misji.

„Star Wars: The Bad Batch” zadebiutuje w ofercie Disney+ już 4 maja i rozpocznie się rozbudowanym, 70-minutowym odcinkiem. Kolejne będą pojawiać w ofercie Disney+ w każdy piątek, począwszy od 7 maja.