Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsze sceny z finałowych odcinków Gry o tron!

Stacja HBO udostępniła w sieci krótki spot prezentujący jej ramówkę na najbliższy rok. Wśród produkcji nie zabrakło oczywiście zapowiedzi flagowego serialu stacji – “Gry o tron”!

Finałowy sezon “Gry o tron” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń telewizyjnych w całej historii HBO. Nadchodzące końcowe epizody serii wywołują mnóstwo emocji i rozliczne plotki wśród widzów z całego świata. Fabuła ostatnich odcinków jest trzymana w ścisłej tajemnicy, a twórcy zabezpieczyli się przed wyciekami kręcąc kilka alternatywnych zakończeń.

Ujęcia z „Gry o tron” rozpoczynają się od 39 sekundy promocyjnego materiału. Możemy na nich zobaczyć Dothraków oraz smoka z 7. sezonu, a później sekwencja przenosi nas do Winterfell. Tam śledzimy krótką, ale pełną napięcia scenę spotkania Daenerys z Sansą, która zwraca się do Matki Smoków: “Winterfell jest twoje, Wasza Miłość”.

Stacja HBO potwierdziła, że ósmy i zarazem finałowy sezon „Gry o tron” będzie miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku i będzie liczył sześć odcinków.