Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsze spojrzenie na Pennywortha!

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie prezentujące Jacka Bannona w roli Alfreda Pennywortha z serialu “Pennyworth”.

Stacja Epix udostępniła oficjalne zdjęcie tytułowego bohatera serialu “Pennyworth”. Tak będzie wyglądać młody Alfred grany przez Jacka Bannona:

Serialem „Pennyworth” zajmie się ta sama ekipa twórców, której zawdzięczamy „Gotham” – Danny Cannon i Bruno Heller. Jego akcja będzie rozgrywać się w latach 60-tych XX wieku w Londynie, okresie w którym Alfred ukończył służbę w elitarnej jednostce Special Air Service i zakłada tajną agencję ochrony. Właśnie dzięki tej pracy miał poznać ojca Bruce’a, Thomasa Wayne’a.

Architektura świata przedstawionego w serialu zostanie oczywiście zmieniona na potrzeby estetyki uniwersum DC. Co ciekawe, zamiast czarnych charakterów z komiksów o Batmanie, w show pojawią się złoczyńcy znani z brytyjskiej literatury.

Teraz dowiedzieliśmy się, że „Pennyworth” otrzymał kategorię wiekową R – serial przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłego widza. Podobno pierwsze pokazy testowe serialu spotkały się z pozytywnym przyjęciem widzów, którzy byli zachwyceni postaciami.

W tytułowego bohatera wciela się Jack Bannon, a w roli Thomasa Wayne’a zobaczymy Bena Aldridge’a. Głównym złoczyńcą będzie sadystyczna Bet Sykes, którą sportretuje piosenkarka i aktorka, Paloma Faith. Jej ekranowego sojusznika, Lorda Hardwooda zagra właśnie Jason Flemyng.

Premiera serialu została zaplanowana na czerwiec 2019 roku na antenie stacji Epix.