Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsze zapowiedzi Kleszcza!

Entertainment Weekly udostępniło pierwsze fragmenty nowej wersji parodiowego serialu o superbohaterach – „Kleszcz”. Show powstaje na zlecenie Amazona i Sony Pictures Television.

 

Reżyserią pilotowego odcinka zajmie się Wally Pfister („Transcendencja”), a scenariusz przygotuje Ben Edlund, twórca oryginału. Premiera została zaplanowana na 19 sierpnia.

Peter Serafinowicz („Strażnicy Galaktyki”, „Agentka”) zagra główną rolę. Obok niego zobaczymy również Griffina Newmana jako Arthura Everesta, pomocnika Kleszcza i Valorie Curry („Kłamstwa na sprzedaż”) w roli Dot, pojawią się także Yara Martinez, Jackie Earle Haley i Brendan Hines.

Nowa wizja serialu prezentuje się następująco:

W nowym wcieleniu, noszący niebieski strój Tick powraca z utratą pamięci. Ponownie podejmuje współpracę z Arthurem, aby walczyć ze złem. Arthur Newman, którego w serialu tworzonym przez Fox grał David Burke, uznawany był za schizofrenika z powodu jego wypowiedzi związanych z nikczemnymi planami przejęcia władzy nad miastem. Jednak nikt mu nie wierzył dopóki nie spotkał on na swojej drodze Ticka. Dot jest pielęgniarką, która kocha swojego brata Arthura i bardzo się o niego martwi.