Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsze zdjęcia z planu Inhumans zdradzają fabułę?

Uwaga na możliwe spoilery! W sieci pojawiły się zdjęcia z planu serialu „Inhumans”, na których możemy zobaczyć Serindę Swan w roli Medusy.

 

Serinda Swan została obsadzona w roli Medusy (Medusalith Amaquelin Boltagon), królowej Inhumans i żony Black Bolta granego przez Ansona Mounta. Oprócz supersiły i zręczności, charakterystycznej dla rasy Inhumans, Medusa potrafi posługiwać się jako bronią swoimi długimi włosami, nawet gdy zostaną obcięte. Na poniższych zdjęciach widnieje krótkowłosa Medusa. Czyżby to oznaczało, że Medusa poświęci swe włosy w jakimś starciu? Wszystkiego dowiemy się już we wrześniu, gdy odbędą się kinowe pokazy serialu.

W głównych rolach zobaczymy Ansona Mounta (Black Bolta) i Iwana Rheona (Maximusa Szalonego).

Ken Leung wcieli się zaś w postać Karnaka, kuzyna Black Bolta, którego mocą jest wykrywanie i wykorzystywanie słabych punktów nie tylko w ludziach, ale i w rzeczach – budynkach, planach. Isabelle Cornish sportretuje Crystal (Crystalia Amaquelin Maximoff), siostrę Medusy. Jej supermoce to manipulacja żywiołami. Kolejnych członków królewskiej rodziny zagrają: Mike Moh, który wystapi jako Triton, kuzyn Karnaka (Ken Leung), potrafiący oddychać pod wodą i świetnie pływać, a także Eme Ikwuakor jako Gorgon, kuzyn Medusy i Black Bolta, który swoimi nogami zakończonymi kopytami może powodować fale uderzeniowe o sile trzęsienia ziemi.

W serialu pojawi się także Sonya Balmores w roli Auran, dowódcy Królewskiej Straży, która jest fanatycznie lojalna wobec Black Bolta, a także Ellen Woglom, której rola nie została jeszcze ujawniona, ale jest opisywana jako niezwykle inteligentna i społecznie wyobcowana przez swoją pasję.

Pierwszy sezon „The Inhumans” będzie liczyć osiem odcinków, a pierwsze dwa epizody zadebiutują w kinach już 1 września tego roku, gdzie będą wyświetlane przez około 2 tygodnie. Później serial zagości na antenie ABC, a premiera telewizyjna została zapowiedziana na 26 września.