Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwsze zdjęcia z planu Ms Marvel

Trwa produkcja serialu „Ms Marvel”, a w sieci pojawiły się pierwsze zakulisowe zdjęcia z planu. Możemy na nich zobaczyć Iman Vellani jako Kamalę Khan i przyjrzeć się jak wygląda kostium superbohaterki.

Kamala Khan zadebiutowała w komiksach Marvela w 2013 roku. Jest nastolatką pakistańskiego pochodzenia mieszkającą w New Jersey. Kamala przejęła tożsamość Ms. Marvel od Carol Danvers, która z kolei stała się nową Captain Marvel. Ponad to dziewczyna jest ogromną fanką superbohaterów, z drużyną Avengers na czele. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy sama staje się jedną z nich i musi dźwigać ciężar odpowiedzialności za swoje zdolności. Kamala ma polimorficzne moce, potrafi m.in. zmieniać całe części ciała w dowolny kształt, manipulować swoim wyglądem oraz uleczyć się z ran.

Już niebawem zdjęcia do „Ms Marvel” zostaną ukończone i serial wejdzie w fazę postprodukcji. Showrunnerką serialu została brytyjska scenarzystka Bisha K. Ali. Tytułową postać sportretuje Imam Vellani, a obok niej na ekranie pojawią się też Aramis Knight, Laith Nakli, Azher Usman, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh, Rish Shah, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Travina Springer oraz Nimra Bucha.

Serial powstaje z przeznaczeniem na platformę Disney+, ale postać superbohaterki Ms. Marvel ma w przyszłości pojawić się także w kinowych widowiskach MCU.