Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwszy klip z Cobra Kai

 

Serial „Cobra Kai” powstanie na zlecenie YouTube Red, płatnej wersji serwisu Youtube. Produkcja będzie kontynuacją kultowego filmu z 1984 roku – „Karate Kid”, a teraz w sieci pojawił się oficjalny materiał z produkcji.

Akcja serialu „Cobra Kai” będzie rozgrywać się 30 lat po wydarzeniach ukazanych w filmie „Karate Kid”. Johnny po serii życiowych porażek postanawia otworzyć własne dojo – „Cobra Kai”. Los był łaskawszy dla Danel “Danel-san” LaRusso, który co prawda odniósł wiele sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, ale teraz opłakuje śmierć swojego mistrza, Pana Miyagi. Niespodziewanie ścieżki obu mężczyzn splatają się ponownie, a dawny konflikt znów zaprowadzi ich na matę.

W obsadzie serii powrócą bohaterowie „Karate Kid” z 1984 roku – Ralph Macchio i William Zabka, a obok nich pojawią się Xolo Mariduena, Courtney Henggeler, Mary Mouser i Tanner Buchanan, a z gościnnym występem – Edward Asner.

Scenariusz serialu stworzyli Josh Heald, Jon Hurwitz oraz Hayden Schlossberg. Pierwszy sezon będzie składać się z 10 odcinków trwających po 30 minut. Premiera zaplanowana jest wstępnie na ten rok.