Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwszy odcinek Outcast już dziś – legalnie, za darmo na Facebook Live!

Stacja FOX zdecydowała się na zupełnie nową formę promocji. Pierwszy odcinek oczekiwanego serialu „Outcast” wyemituje w 61 krajach (w tym w Polsce) zupełnie za darmo, za pomocą Facebook Live.

Pokaz pierwszego epizodu „Outcast” już dziś o 22:00! O naszych wrażeniach z przedpremierowego pokazu pisaliśmy wcześniej, tutaj. Serial jest oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana (twórcy serii o „The Walking Dead”) oraz Paula Azaceta.

Głównym bohaterem „Outcast” jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), który przez całe swoje życie jest prześladowany przez demony. Pewnego dnia spotyka jednak kaznodzieję – wielebnego Andersona (Philip Glenister), który pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego nigdy nie było mu dane normalne życie. Jednakże to, co wspólnie znajdą, nie koniecznie okaże się zadowalającą odpowiedzią… Tajemnica, którą odkryją może bowiem zmienić losy całego świata.

W obsadzie „Outcast” zobaczymy także: Gabriela Batemana, Rega E. Catheya, Julię Crockett, Wrenn Schmidt oraz Kipa Pardue’a.

Za reżyserię serialu odpowiada Adam Wingard („Gość”, „Następny jesteś ty”), a scenariusz napisał sam Robert Kirkman.

Aby móc obejrzeć premierowy odcinek „Outcast”, musicie odwiedzić lokalny fanpage stacji FOX.