Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pierwszy zwiastun Happy! – nowego serialu od SyFy

Wiele już było filmów o skorumpowanych i zdołowanych gliniarzach, którzy próbują naprawić i zadośćuczynić za swoje brudne czyny. Ale czy którykolwiek z nich posiadał zmyślonego przyjaciela? Nie, zdecydowanie nie! Ale nowy bohater serialu od SyFy jest inny. Jest to adaptacja komiksu autorstwa Granta Morrisona, a jej tytuł brzmi bardzo wesoło: „Happy!”. W sieci właśnie zadebiutował pierwszy zwiastun serialu.

 

Christopher Meloni wciela się w postać Nicka Saxa, uzależnionego od alkoholu i narkotyków byłego policjanta, który był o krok od śmierci. To go zmieniło. Powraca do formy dzięki lekom, ale okazuje się, że nagle potrafi widzieć i słyszeć Happy’ego, małego, latającego niebieskiego jednorożca, któremu głosu udziela Patton Oswalt. Happy to wymyślony przyjaciel małej dziewczynki o imieniu Hailey, która została porwana przez złoczyńcę w stroju Świętego Mikołaja. Nick i Happy muszą działać razem, aby uratować dziewczynkę.

Początkowo „Happy!” miał być filmem, w 2012 roku Wu-Tang Clan negocjowali prawa do adaptacji, ale nigdy nie doszło do oficjalnej decyzji dotyczącej produkcji. Premiera serialu już 6 grudnia.