Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pilot The Magicians za darmo od Syfy

W zeszłym miesiącu stacja Syfy podarowała nam świąteczny prezent, w formie odcinka pilotażowego serii fantasy pt. „The Magicians”. Jeżeli przegapiliście go za pierwszym razem, albo chcecie do niego wrócić, to macie szczęście. Stacja udostępniła cały pierwszy odcinek za darmo.

Pilota serialu możecie obejrzeć poniżej. Serial bazuje na noweli Leva Grossmana i jest czymś w rodzaju post-potterowskiej historii o szkole magii.

Quentin (Jason Ralph) to nieszczęśliwy młody mężczyzna u schyłku collage’u. Odkrywa, że magia istnieje i podejmuje naukę na magicznym uniwersytecie Brakebills w Nowym Jorku. Ekscytujący magiczny świat nie okazuje się jednak być dokładnie takim, jakiego się spodziewał.

U boku Ralpha w obsadzie pojawili się: Stella Maeve , Hale Appleman, Arjun Gupta i Summer Bishil.

Recenzje odcinka są dość różne, ale w sumie często tak właśnie bywa z pilotami – nawet tymi, z których wywodzą się wielkie, docenione serie. W przypadku „The Magicians”, bardzo wiele dzieje się w pierwszym odcinku i czasami nie wszystko można od razu zrozumieć. Jednak jest w nim wiele ciekawych elementów, dla których warto zacząć przygodę z serialem.

Pierwszy sezon serii pojawi się na antenie Syfy już 25 stycznia.