Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Podano miesiąc do rozpoczęcia zdjęć do serialu o Obi-Wanie Kenobim

Choć większość fanów zapewne aktualnie wyczekuje „The Mandalorian” albo dziewiątego ezpiodu „Gwiezdnych Wojen”, to wieść o tym, że już w przyszłym roku rozpocznie się produkcja serialu o Obi-Wanie Kenobim być może ich ucieszy.

Jeden ze scenarzystów serialu Hossein Amini w rozmowie z Discussing Film ujawnił, że zamierzają rozpocząć produkcję w lipcu 2020 roku. Wyjawił, że nie może powiedzieć zbyt wiele, ale to Ewan McGregor planuje wystartować ze zdjęciami właśnie w lipcu.

Obi-Wanie Kenobim

Powtórzył także to, co było już wiadomo oraz potwierdził domysły. Dlatego też można być pewnym, że historia będzie osadzona między „Zemstą Sithów” a „Nową nadzieją”, w czasie upadku Jedi. Scenarzysta czuje, że takie odkrywanie powszechnie nieznanych zakątków i opowieści jest czymś wyjątkowym, ponadto podoba mu się zabawa z fabułą i światem, szczególnie, że nieczęsto w tak dużych franczyzach można sobie na to pozwolić.

Choć początkowo taki projekt przewidywano jako film, ostatecznie – przez powstanie i potrzeby Disney+ – opowieść ukaże się w postaci serialu. Jednak zasadne wydaje się jednak to, że w ogóle powstanie i że Lucasfilm dzięki platformie będzie mieć szansę na bardziej dynamiczną produkcję.

Serial o Obi-Wanie Kenobim zapewne ujrzy światło dzienne w 2021 roku.

Obi-Wanie Kenobim


Źródło: epicstream.com