Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pojawi się aż 9 telewizyjnych produkcji Marvela!

Jeph Loeb, głównodowodzący Marvela, potwierdził, że w nadchodzących latach pojawi się więcej telewizyjnych show studia. W chwili obecnej, wytwórnia pracuje nad 5 produkcjami, a są to: 4 sezon serii „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Jessica Jones” (2 sezon), „Daredevil” (2 sezon), „Agentka Carter” oraz „Luke Cage”. A pojawią się kolejne!

Loeb powiedział, że w planach ma 9 lub 10 produkcji. Wspomniał także o tym, że nie jest w tym wszystkim sam, a pomagają mu showrunnerzy tacy jak Joe Quesada, Dan Buckley, i Alan Fine, oraz Jim Chory.

Cóż, nawet jeżeli Loeb zapewnił sobie najlepszą ekipę świata, stworzenie aż 10 seriali, jeden po drugim, brzmi jak spore wyzwanie. Biorąc jednak pod uwagę oficjalnie zapowiedziane produkcje Marvela, a także dużo plotek na temat nadchodzących, wydaje się to być wykonalne – poza wymienionymi wcześniej, wytwórnia ma w planach: „Iron Fist”, „Marvel’s Most Wanted” oraz „The Defenders”. Krążyły również plotki o tajemniczym spin-offie „Punishera”. Razem dawałoby to 9 produkcji.

Tymczasem „Daredevila” zobaczymy na Netfliksie już 18 marca.