Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Polowanie czas zacząć – zobaczcie nowy spot Czarodziejek od The CW

 

Do jesiennej ramówki stacji The CW niebawem zawitają „Czarodziejki”. Serial zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Jesteście ciekawi jak prezentuje się nowe „Charmed”? Zerknijcie na poniższy materiał udostępniony przez stację.

Serial „Charmed” pojawił się w telewizji w 1998 roku i opowiadał o trzech siostrach z San Francisco. Tytułowe bohaterki posiadały czarodziejskie moce i zmagały się nie tylko z siłami nadprzyrodzonymi, ale także z codziennością typową dla kobiet mieszkających w wielkiej metropolii. Serial doczekał się ośmiu sezonów, a jego emisję zakończono w 2006 roku.

Za sterami reboota „Charmed” stanęły Jennie Snyder Urman („Jane the Virgin”, „Pożyczony narzeczony”, „Nastoletnia Maria Stuart”) i Ben Silverman, który zajmie stanowisko producenta i wyreżyseruje pilotowy odcinek. Scenariusz projektu stworzyły Amy Rardin i Jessica O’Toole. Cała ekipa pracowali wcześniej nad innym serialem The CW – „Jane the Virgin”.

Nowe „Czarodziejki” również mają trzy główne bohaterki. Historia skupia się na postaciach trzech sióstr: Macy (Madeleine Mantock), Mel (Melonie Diaz) oraz Maggie Vera (Sarah Jeffery), które odkrywają, że najpotężniejszymi czarodziejkami w historii. Macy posiada umiejętności telekinetyczne, Mel potrafi zatrzymywać czas, a Madison czytać w myślach. Obok nich na ekranie pojawią się m.in. Rupert Evans, Ellen Tamaki, Ser’Darius Blain, Charlie Gillespie, Reanna Cameron, Shannon Chan-Kent, Valerie Cruz i Brendon Zub.

Premiera “Czarodziejek” już 14 października na antenie The CW.