Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Polska premiera 4. sezonu Fear the Walking Dead 23 kwietnia o 22:00 na kanale AMC

Stacja AMC ogłosiła, że „Fear the Walking Dead”, produkcja własna AMC Studios, powróci z 4. sezonem w poniedziałek 23 kwietnia o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

W 4. sezonie będziemy mogli zobaczyć świat Madison Clark (Kim Dickens) z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej rzeczywistości „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. Na 4. sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Więcej informacji o kanale AMC Polska oraz aktualnych premierach:

http://www.amctv.pl/ 
https://www.facebook.com/AMCtvPolska/ 
https://twitter.com/AMCtvPolska 
https://www.youtube.com/channel/UCau0FT0Nq6VCx0L39gLxiew 

O AMC Global
AMC Global to dział biznesowy grupy AMC Networks International, który udostępnia widzom na całym świecie ich ulubione filmy wszystkich gatunków, a także prezentuje uznane produkcje własne. Wielokrotnie nagradzane seriale, które powstały w AMC Global w ciągu ostatniej dekady, zmieniły ten gatunek – zarówno podejście do produkcji, jak i oczekiwania widzów. Obok szerokiej dystrybucji w Ameryce Północnej, kanał AMC dostępny jest w ponad 125 krajach na całym świecie. AMC Global zapewnia doskonałą rozrywkę w jakości HD i SD na wszystkich możliwych platformach dostępu, w tym w telewizji linearnej, w internecie, w usłudze na żądanie i na urządzeniach mobilnych.

O AMC Networks International
AMC Networks International (AMCNI) to międzynarodowy oddział AMC Networks, odpowiedzialny za dostarczanie treści o charakterze rozrywkowym oraz uznanych programów telewizyjnych, które docierają w sumie do ponad 140 krajów Afryki, Azji, Europy, Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu. W portfolio firmy znajdują się znane na całym świecie marki SundanceTV oraz AMC, jak również inne bardzo popularne na lokalnych rynkach tematyczne kanały telewizyjne. Więcej informacji: www.amcnetworks.com/amcni.

Źródło: informacja prasowa