Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Porozumienie w sprawie Lucyfera osiągnięte!

W kwietniu dowiedzieliśmy się o problemach jakie pojawiły się w ekipie „Lucyfera” przygotowującej się do realizacji 6. sezonu. Tom Ellis, tytułowy Lucyfer, nie był zadowolony z warunków umowy i brał pod uwagę odejście z obsady, jeśli nie dostanie wyższego wynagrodzenia. Teraz kryzys został zażegnany.

Jak informuje serwis TVLine, po kilku tygodniach negocjacji wszystkim zainteresowanym stronom udało się dojść do porozumienia. W sieci pojawiły się pogłoski, że Tom Ellis podpisał nowy kontrakt ze studiem na realizację 6. sezonu „Lucyfera”. Całą sytuację skomentowała na swoim Twitterze Aimee Garcia, czyli serialowa Ella Lopez:

Jak na razie ani Netflix, ani Warner Bros. nie skomentowali tych doniesień, ale brak komentarza (i dementowania informacji) daje nadzieję, że serial dostanie 6. sezon.

Przypominamy, że ekipa serialowa ma jeszcze do dokończenia zdjęcia do 5. sezonu. Pandemia koronawirusa i obostrzenia wprowadzone w USA zatrzymały produkcję na 4 dni przed zakończeniem zdjęć. Kontrakty na produkcję 6. sezonu „Lucyfera” już wcześniej podpisali showrunnerzy Ildy Modrovich i Joe Henderson wraz z resztą obsady. Teraz trwa oczekiwanie na powrót do pracy i oficjalne pozwolenie na realizację zaległych i nowych odcinków.