Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Powstanie 3. sezon Punishera?

Wielkie nadzieje na powstanie kolejnych odcinków „Punishera” ma producent serialu, Jeph Loeb. Odpowiada on za seriale Marela i bardzo chciałby, żeby doszło do realizacji 3. sezonu. Niestety, ostateczna decyzja nie należy do niego. A jak na to wszystko zapatruje się Netflix?


Koniec 2018 roku był bardzo smutny dla fanów seriali Marvela na Netflixie. Platforma skasowała ich ulubione produkcje: „The defenders”, „Iron Fist”, a później „Daredevil” i „Luke Cage”. Jak na razie nieznana, ale i niepewna, pozostaje przyszłość dwóch pozostałych seriali: „Punishera”, którego 2. sezon dopiero co zadebiutował na Netflixie i „Jessica Jones” (czekamy na premierę 3. sezonu).

W rozmowie z Entertainment Weekly Jeph Loeb zdradził ostatnio, że twórcy „Punishera” mają pomysł na kolejny sezon i są otwarci na współpracę.

Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wygląda 2. sezon. Również twórcy seriali nie lubią, gdy ich produkcje są anulowane. Nie chciałbym, aby taki los spotkał Punishera.

– zapowiada producent.

Chcielibyście zobaczyć kolejne przygody Franka Castle (w tej roli niesamowity Jon Bernthal)? My tak i bardzo mocno trzymamy kciuki, by „Punisher” nie podzielił losów pozostałych seriali Marvela. Naszą recenzję 2. sezonu serialu możecie przeczytać TUTAJ.