Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Powstanie 5 sezon Stranger Things?

Choć nadal oczekujemy na premierę 2 sezonu „Stranger Things”, to w sieci pojawiły się interesujące informacje dotyczące przyszłości serialu. Bracia Duffer zaplanowali przygody bohaterów z Hawkins na 4 sezony, to Shawn Levy wspomniał ostatnio, że ta liczba nie jest ostateczna i istnieje szansa na kolejny sezon. Przy okazji Entertainment Weekly podzieliło się nowymi materiałami promocyjnymi nadchodzącego sezonu.

Producent „Stranger Things” Shawn Levy i jeden z showrunnerów, Ross Duffer, w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedzieli się na temat przyszłości serialu:

W siedzibie Netflix dało się usłyszeć pękające serca, gdy bracia Duffer zapowiedzieli, że chcą zakończyć „Stranger Things” na czwartym sezonie. Momentalnie zaczęli dzwonić do mnie agenci naszych aktorów. Jednak pewne na chwilę obecną jest to, że zrobimy cztery sezony. Pojawiła się realna szansa na piąty, ale na razie nic nie wiadomo. – zapowiada Levy.

Jestem zdania, że drugi sezon będzie miał satysfakcjonujące zakończenie, bo mieliśmy dużo wątków do zamknięcia. Jeśli się uda, to powstaną jeszcze dwa sezony, ale w pewnym momencie musielibyśmy sobie zadać pytanie: czemu ludzie nie opuszczają Hawkins? Kolejne sezony w miasteczku straciłyby na wiarygodności. To nigdy nie miał być siedmiosezonowy serial. – podkreślił Ross Duffer.

Drugi sezon „Stranger Things” zadebiutuje na Netfliksie 27 października. W obsadzie powrócą Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown oraz Gaten Matarazzo. Poniżej możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia promocyjne show udostępnione przez magazyn Entertainment Weekly.

st 1

 

st 2

 

st 3

 

st 4

 

st 5

 

 

st 7

 

ST EW cover

 

ST EW cover 2

 

ST EW cover 3