Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Powstanie 7. sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y.!

Choć wszyscy czekamy jeszcze na 6. sezon, który w ramówce ABC pojawi się latem przyszłego roku, to już teraz wiemy, że „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” powrócą też z 7. sezonem! Jest to wiadomość o tyle zaskakująca, że jeszcze niedawno przyszłość show wyglądała na niepewną.

Szósty sezon „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” podobno ma być ostatnim dla Clarka Gregga, czyli agenta Coulsona, którego postać stanowi fundamenty show. Fani przygotowywali się na finał przygód agentów. Dlatego też większość z nich jest pozytywnie zaskoczona decyzją stacji, która na długo przed premierą 6. sezonu (lipiec 2019 roku) zamówiła kolejny.

Chloe Bennet, czyli serialowa Daisy Johnson aka Skye/Quake, ujawniła pierwsze zdjęcie przedstawiające wygląd swojej bohaterki w 6. sezonie „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”:

Siódmy sezon, podobnie jak szósty będzie składać się z 13 odcinków, zamiast jak dotychczas z 22. Nie wiemy jednak kiedy odbędzie się jego premiera, ani czy serial powróci z nowymi odcinkami w TV czy może już na platformie streamingowej Disney+.

W obsadzie 7. sezonu powrócą gwiazdy show, czyli Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley oraz Jeff Ward, jednak na chwilę obecną brak informacji o angażu dla Clarka Gregga.