Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Poznajcie nowego Salema!

 

W sieci zaprezentowano pierwszą oficjalną fotografię promującą „The Chilling Adventures of Sabrina”. Netflix podzielił się z nami zdjęciem towarzysza głównej bohaterki reboota „Sabriny, nastoletniej czarownicy”, kota Salema.

Roberto Aguirre-Sacasa („Riverdale”), udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie prezentujące Salema, gadającego kota będącego przyjacielem Sabriny. W oryginale Salem był w przeszłości potężnym czarnoksiężnikiem planującym podbicie świata, ale rada wiedźm skazała go na spędzenie 100 lat uwięzionym w postaci kota nie posiadającego magicznych mocy.

Główną rolę w serialu „The Chilling Adventures of Sabrina” zagra Kiernan Shipka. Aktorkę z pewnością kojarzą fani „Mad men” i produkcji „Zło we mnie” czy „Kwiaty na poddaszu”.

„The Chilling Adventures Of Sabrina” zajmą się twórcy odpowiedzialni za inne serialowe ekranizacje Archie Comics, czyli Roberto Aguirre-Sacasa, który stworzy scenariusz pilotowego odcinka oraz Lee Toland Krieger, który zajmie się reżyserią. Netflix zamówił 20 odcinków, które stworzą dwa sezony „The Chilling Adventures of Sabrina”.

Serial ma przypominać połączenie „Egzorcysty” i „Dziecka Rosemary”, będzie utrzymany w klimacie horroru. Tutaj Sabrina będzie toczyć walkę z własną podwójną naturą: jako pół-człowiek i pół-czarownica przeciwstawi się siłom zła, które pragną zniszczyć jej rodzinę i cały świat.

sabrina p

 

sabrina salem