Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Poznaliśmy czarny charakter Marvel’s Most Wanted

Być może w zeszłym tygodniu Bobbi Morse i Lance Hunter opuścili „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”, ale to nie oznacza, że porzucają MCU na dobre. Ex-agenci mają już w planach nowy pilot, „Marvel’s Most Wanted”, w którym pojawią się również Adrianne Palicki i Nick Blood, a także nowo ogłoszony aktor, Delroy Lindo. W roli czarnego charakteru pojawi się Oded Fehr.

Postać, w którą wcieli się Fehr oficjalnie opisywana jest jako dość znana postać z uniwersum Marvel Comics, ponad to „wykazująca siłę, z którą trzeba się liczyć”.

Oczywiście nie są to szczegóły, które dałyby nam jasny obraz sytuacji, z czym będą musieli zmierzyć się Bobbi i Lance. Jednym z typowanych bohaterów jest postać Taskmastera, najemnika, któremu wzmocniono pamięć mięśniową, co czyni go prawdziwym mistrzem sztuk walki.

Nie będzie to pierwsze spotkanie aktora z adaptacjami komiksów. Już wcześniej podkładał głos pod Żyjącą Mumię w „Ultimate Spider-Man”, a także w „Hulku” oraz „Agents of S.M.A.S.H.”. Miał również do czynienia z uniwersum DC Comics w produkcjach takich jak „Justice League”, „Batman: The Brave and the Bold” oraz „Young Justice”.

W „Marvel’s Most Wanted” Bobbi Morse i Lance Hunter będą musieli zmierzyć się z całym mnóstwem różnych wrogów. Nie mogąc liczyć na nikogo więcej, nawiążą „niepokojący sojusz” z Dominicem Fortunem, człowiekiem, który ma wieloletnie doświadczenie i zawsze potrafi dotrzeć do dobrego źródła informacji. Dominic będzie im pomagał tak długo, jak oni będą współpracować z nim przy realizacji jego programu. W międzyczasie Bobbie i Lance będą się musieli dowiedzieć, kto jest inicjatorem spisku przeciwko nim.