Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Poznaliśmy obsadę aktorskiego Resident Evil od Netflixa

W ślad za prezentacją nowego teasera animacji „Resident Evil: Wieczny mrok”, Netflix ogłosił obsadę aktorskiego serialu „Resident Evil”. Kogo zobaczymy na ekranie?

W ramach Geeked Week, Netflix ogłosił obsadę 8-odcinkowego serialu „Resident Evil”. W serialu pojawią się następujący aktorzy: Siena Agudong, Lance Reddick, Ella Balinska, Adeline Rudolph, Tamara Smart i Paola Nuñez.

Produkcją zajmie się studio Constantin Film, odpowiedzialne za filmy „Resident Evil”. Andrew Dabb („Supernatural”) napisał scenariusz serialu. Przygotowana przez niego fabuła będzie odbiegać od tego, co znamy z poprzednich adaptacji czy samych gier. Historia zostanie przedstawiona na dwóch liniach czasowych.

Pierwsza skupi się na przygodach nastoletnich sióstr Jade i Billiee, które dopiero przeprowadziły się do New Raccoon City. Odkryją one, że miasteczko sktywa mroczne tajemnice. W drugiej linii czasowej będziemy śledzić losy 30-letniej Jade, która walczy o życie w świecie, gdzie większość ludzkości została zainfekowana wirusem T.