Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Poznaliśmy obsadę serialu Runaways

Uwaga, nagła wiadomość! Marvel szaleje i oficjalnie ogłosił, że znaleźli swoich „Runaways”! Poznaliśmy nazwiska pierwszych młodych aktorów, którzy wcielają się w kluczowych członków ekipy serialu.

Podano nawet krótki zarys fabuły projektu „Runaways”, który zadebiutuje na Hulu:

Każdy nastolatek myśli, że jego rodzice są źli. A co gdyby odkryli, że naprawdę tak jest? „Runaways” od Marvela to historia sześciu różnych nastolatków, którzy ledwo się znają, ale muszą połączyć siły i stawić czoła swoim wrogim rodzicom-złoczyńcom.

Rhenzy Feliz z „Teen Wolf” wcieli się w Alexa Wildera, typowego nerda, który raczej nie ma zbyt wielu przyjaciół i sporo czasu spędza grając w gry wideo.

Runaways Rhenzy Feliz

Lyrica Okano z „The Affair” otrzymała rolę Nico Minoru – inteligentnej i niezależnej dziewczyny, interesującej się Wiccą i ubierającej w stylu goth. Jej obrazu dopełnia stronienie od ludzi.

Runaways LyricaOkano

Piękna Virginia Gardner z „Goat” zagra Karolinę Dean. To typ modelki z zawsze dobrze ułożonymi włosami i śnieżnobiałym uśmiechem. Inni wiele od niej wymagają, ale pod tą całą perfekcją Karolina chce odkryć własną tożsamość i realizować swoje własne cele.

Runaways Virginia Gardner

Ariela Barer z „New Girl” wcieli się w Gertę Yorkes, zwariowaną dziewczynę z fioletowymi włosami. To typowa wojowniczka maskująca swoje prawdziwe uczucia.

Runaways Ariela Barer

Gregg Sulkin z „Faking It” zagra Chase’a Steina grającego w drużynie lacrosse. Szkolny przystojniak, łamiący serca. Choć wiele osób uważa go za umięśnionego głupka, jest naprawdę niezły w inżynierii.

Runaways Gregg Sulkin

I na koniec Allegra Acosta z „100 Things to do Before High School”, która zagra Molly Hernandez, najmłodszą i najbardziej niewinną członkinię grupy, ale też z najbardziej pozytywnym nastawieniem.

Runaways Allegra Acosta

Zabawa i chemia panująca w tej grupie utalentowanych aktorów jest wspaniała i jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, jak Ci wspaniali bohaterowie powoli budzą się do życia. – mówi Jeph Loeb, producent wykonawczy i szef Marvel Television.

Co myślicie o takiej obsadzie?