Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Poznaliśmy tytuł aktorskiego serialu z uniwersum Star Wars

Wczoraj informowaliśmy Was, że w obsadzie aktorskiego serialu ze świata “Gwiezdnych wojen” może pojawić się Pedro Pascal. Dziś natomiast nie mamy pogłosek, ale sprawdzone informacje od samego Jon Favreau, odpowiedzialnego za produkcję. Serial telewizyjny Jona Favreau „Star Wars” w końcu otrzymał oficjalną nazwę i ujawniono zarys fabuły! Tytuł „The Mandalorian” ogłosił sam reżyser na swoim Facebooku i Instagramie. Podał tam też krótki opis fabuły, który daje nam wgląd w to, w czyją historię się zagłębimy.

Tytuł serialu Disneya, którego akcja będzie rozgrywać się w świecie „Gwiezdnych wojen”, brzmi “The Mandalorian”. Favreau zdradził też kilka szczegółów na temat fabuły serii. Potwierdzają one wcześniejsze pogłoski i spekulacje medialne.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec, który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Pojawiły się nawet plotki, że będzie to ktoś w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.

To dość mgliste streszczenie, ale pasuje do wszystkich informacji, jakie do tej pory pojawiły się w mediach. Produkcja już się rozpoczęła i to w miejscu, które przypomina pewną znajomą pustynną planetę. Mandalorianie są bardzo popularną częścią Gwiezdnych Wojen, często pojawiali się w trakcie „The Clone Wars”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#starwars #TheMandalorian

Post udostępniony przez Jon Favreau (@jonfavreau)