Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Prace na planie The Defenders rozpoczęte (wideo)

 

Charlie Cox (Matt Murdock aka Daredevil), Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage) oraz Finn Jones (Danny Rand aka Iron Fist) w końcu zebrali się razem i rozpoczęli zdjęcia do „The Defenders” od Marvela i Netflixa. I robią niezły bałagan…

 

Każdy z aktorów przybył oddzielnie do biura Midland Cricle i nawet nie spodziewali się, że ich ścieżki się skrzyżują. Jednak zanim będą mogli się poznać w odpowiedni sposób, zostaną uwięzieni w korytarzu i będą musieli się zmierzyć z dawnymi wrogami. Każdy z nich podąża za własną nawigacją, próbując rozwiązać tajemnice w Nowym Jorku. – wyjaśnia showrunner Marco Ramirez.

Chcieliśmy ich wszystkich złapać w momencie zaskoczenia. Kiedy trafiają do jednego pokoju razem jest to coś w rodzaju „Oh … kim jesteście?” – dodaje.

Szef Marvel TV, Jeph Loeb, miał w planach ten serial już od jakiegoś czasu. Ale który ze złoczyńców mógłby połączyć tę czwórkę? Co musiałoby się wydarzyć, aby stworzyli zgraną drużynę? W końcu każdy z nich ma swój własny serial… A jak wypadną razem? Z kim będą walczyć? Wiemy, że antagonistę gra Sigourney Weaver.

Pierwsze wideo z planu, możemy obejrzeć dzięki Entertainment Weekly, które poświęci serialowi jeden z numerów:

EW Defenders