Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Prace na planie Wiedźmina zakończone!

Lauren S. Hissrich, showrunnerka netliksowego serialu “Wiedźmin”, ogłosiła, że ekipa zakończyła prace na planie pierwszego sezonu i wreszcie przyszedł czas na świętowanie. Poza tym, za sprawą swoich mediów społecznościowych, dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ta realizacja się urzeczywistniła.

Sama humorystycznie stwierdza, że ma już dość siwych włosów, aby osobiście wcielić się w Geralta – co sugeruje, że prace musiały być wyczerpujące i wcale stresujące – ale dodaje, że mimo wszystko był to najlepszy rok w jej życiu.

Ciekawe, czy takie oświadczenie zwiastuje rychłe pojawienie się oficjalnych zdjęć z produkcji bądź pierwszych zwiastunów.

Podobno niektórym udało się już zobaczyć zdjęcia z przesłuchań. Ale Hissrich podkreśla, że castingi do ról miały specyficzny charakter. Zamiast scen faktycznie zamieszczonych w scenariuszu, potencjalni kandydaci otrzymali napisane takie od zera, które ostatecznie nie pojawią się w serialu – a miało to zapobiec jakimkolwiek wyciekom, związanym z fabułą. Natomiast nowe epizody miały przetestować, czy aktorzy będą w stanie oddać ducha charakteru i emocje konkretnej postaci, a także, czy poradzą sobie w podobnych sytuacjach, jak te, które ostatecznie trafią do produkcji.

Showrunnerka zastrzega więc, że jeśli po Sieci niedługo zaczną krążyć nagrania z przesłuchań, to będą prawdziwe, ale… i wolne od spoilerów.


Źródło: comicbook.com