Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Prawdziwe kłamstwa doczekają się serialowej wersji

„True Lies” (1994) zawitają na mały ekran. Przygotowanie skryptu pilotowego odcinka serialu dla stacji FOX powierzono Marcowi Guggenheimowi („Arrow”), a reżyserią zajmie się McG („Terminator: Ocalenie”, „72 godziny”).

„Prawdziwe kłamstwa” w reżyserii Jamesa Camerona zadebiutowały w kinach w 1994 roku. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem tej komedii sensacyjnej:

W filmie „Prawdziwe kłamstwa” niezawodny Arnold Schwarzenegger wciela się w rolę Harry’ego Taskera, agenta do zadań specjalnych. Harry działa w tajemnicy i nawet jego żona Helen (Jamie Lee Curtis) nie wie, kim jest naprawdę, od lat żyjąc w przeświadczeniu, że poślubiła nudnego sprzedawcę komputerów. Gdy prawda o podwójnym życiu Harry’ego wychodzi na jaw, oboje z Helen wpadają w ręce międzynarodowych terrorystów. Teraz muszą dać z siebie wszystko, by ocalić nie tylko swoje małżeństwo, ale i życie.

Jak na razie nie poznaliśmy choćby przybliżonej daty premiery serialowej odsłony „Prawdziwych kłamstw”, ani potencjalnej obsady show.