Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Premiera trzeciego sezonu serialu Ash kontra martwe zło już 26 lutego w HBO GO


 

Trzeci sezon serialu Ash kontra martwe zło z Bruce’m Campbellem i Lucy Lawless zadebiutuje już 26 lutego w serwisie HBO GO (emisja w Cinemax w kwietniu). Tym razem w świecie Asha pojawia się jego córka Brenda. Producentami serialu są Sam Raimi i Rob Tapert.

Trzeci sezon serialu Ash kontra martwe zło to ciąg dalszy losówbohateraklasycznego horroruMartwe zło.Ociekający krwią i humorem serial grozy mający rzeszę wielbicieli jest jednocześnie pastiszem tego gatunku.

Ash Williams (Bruce Campbell) przeszedł długą drogę od morderczej miejskiej legendy do lokalnego bohatera ratującego ludzkość. Tym razem wchodzimy w groteskowy świat Asha, aby poznaćjego córkę, z którą od lat nie miał żadnego kontaktu. Równocześnie, Ash po raz kolejnystaje do walki z największym wrogiem – prawdziwym złem, które nadal nie odpuszcza. Wszystko rozpoczyna się na nowo, kiedy Kelly, będąc świadkiem masakry relacjonowanej w telewizji, odkrywa wszędzie odciski palców diabolicznej Ruby, która nie ustaje w wysiłkach, by pokonać Asha i uczynić z ziemi piekło.

W rolach głównych ponownie w tym sezonie wystąpili Bruce Campbell (Martwe zło, Tożsamość szpiega) jako Ash, Lucy Lawless (serial Spartakus: Krew i piach) jako Ruby, Ray Santiago (Chłopaki do wzięcia)jako Pablo oraz Dana DeLorenzo (Harold i Kumar: Spalone święta) w roli Kelly. Do obsady dołączyli ArielleCarver-O’Neill (serial Tatusiowie na medal) jako Brandy Barr – córka Asha, Lindsay Farris (serial Zatoka serc) jako Dalton – tajemniczy przywódca starożytnego zakonu rycerzy. Do ekipy powrócił Lee Majors (Czy naprawdę wierzysz?,The SixMillionDollar Man), który jako zmarły ojciec Asha będzie chciał ostrzec syna. Producentem serialu jest telewizja Starz.

Trzeci sezon, podobnie jak i poprzednie, składać się będzie z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Ash kontra martwe złobędzie dostępny w serwisie HBO GO od poniedziałku, 26 lutego. Serial będzie emitowany od 14 kwietnia w Cinemax.

Trailer:


Źródło: informacja prasowa
* * *

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV, na dwóch platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+, oraz przed operatorów GSM: Plus i Play. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i blisko 200 seriali. Oferta programowa kanałów i serwisów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. Programy dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów lub wersji oryginalnej. Więcej na www.hbo.pl