Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Produkcja Westworld wstrzymana

 

Stacja HBO tymczasowo wstrzymała produkcję telewizyjnej adaptacji „Westworld” tłumacząc to tym, że producenci wykonawczy – Jonathan Nolan i Lisa Joy – potrzebują więcej czasu na odpowiednie dopracowanie scenariusza.

HBO zamówiło pilota serialu już w roku 2013, a oficjalne zielone światło dla pierwszego sezonu pojawiło się w 2014. Nolan i Joy mieli nadzieję na to, że premiera będzie miała miejsce w 2016 roku, ale jak widać nie wszystko poszło zgodnie z planem.

W obsadzie „Westworld” znalazły się same gwiazdy, m.in. Anthony Hopkins, który wcieli się w postać dr Roberta Forda – szefa parku, a także Ed Harris (tajemniczy android-zabójca), Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Miranda Otto, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward oraz Simon Quarterman.

Serial powstaje w oparciu o film z 1973 roku, który wyreżyserował Michael Crichton (tak, ten Michael Crichton). Koncepcja prawdopodobnie pozostanie ta sama – wciągający park rozrywki zamieszkany przez roboty, które wkrótce popadają w szał i postanawiają zmienić obrót spraw.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź serialu.