Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Punisher jeszcze bez spin-offu

W zeszłym miesiącu plotki zaalarmowały, że Frank Castle, który zadebiutuje w 2. sezonie „Daredevila” otrzyma swoją własną Netfliksowską serię – „The Punisher”. Jest to dokładnie taka postać, która może dobrze zgrać się z intymnym i nieco mniej rozreklamowanym kątem w Kinowym Uniwersum Marvela. Wróżby okazały się złudne – wiceprezes Marvel Television, Jeph Loeb poradził fanom wyluzować – nie zdradził, czy trwają jakiekolwiek prace związane ze spin-offem Punishera.

Nie byłby to jednak pierwszy raz, kiedy Loeb starał się uciszyć plotki na temat spin-offu.

To dziwne, że ludzie spekulują o czymś zupełnie innym niż rzeczywiście dziejące się rzeczy. Mam nadzieję, że każdy z naszych bohaterów będzie pozytywnie przyjęty i będziemy mogli częściej ich oglądać. – stwierdził Loeb.

Dodatkowo Loeb dodał, że wraz z Netflixem starają się tworzyć najlepsze seriale i opowiadać najlepsze historie, a zamówienie 2. sezonu „Marvel’s Jessica Jones” było dla niego zaskakującym wydarzeniem.

Gdy ogłoszono powstanie 2. sezonu Jessiki Jones, dziennikarze stwierdzili, że to żadne zaskoczenie – ja byłem bardzo zaskoczony, bo otrzymanie 2. sezonu wcale nie jest łatwe. Kontynuacja historii danych bohaterów mówi wiele o jakości serialu, jego historii, aktorstwie i scenariuszu. – dodał Loeb.

„Punisher” wciąż nie został zamówiony przez platformę Netflix. Być może stanie się to tuż po premierze 2. sezonu „Daredevila”, którego premiera zaplanowana jest na 18 marca.