Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Rocket i Groot dostaną własny serial?

Światowe media zelektryzowała nowa pogłoska dotyczaca oferty platformy Disney+ budowanej przez The Walt Disney Company. Ulubiony ekranowy duet MCU ze “Strażników Galaktyki” – Rocket Raccoon i Groot, może otrzymać serialowy spin-off!

Jeśli ta plotka okaże się prawdziwa, to członkowie „Strażników Galaktyki” dołączyliby do grona innych superbohaterów Kinowego Uniwersum Marvela, którzy otrzymają własne seriale na Disney+. Wiemy już oficjalnie, że taką produkcję dostanie Loki (Tom Hiddleston), a następni w kolejce są Scarlet Witch i The Vision, a także Falcon i Zimowy Żołnierz.

Wiadomo, że produkcja serialu z Rocketem i Grootem – komputerowo generowanymi postaciami w rolach głównych – będzie niezwykle kosztowna. Jednak Disney już wcześniej zapowiedział, że nie musimy się martwić budżetami zapowiedzianych serii. Wytwórnia zapewnia, że zadba o to, by nie odbiegały one jakością od kinowych widowisk.

Jedna z gwiazd MCU – Vin Diesel, którego głosem przemawiał filmowy Groot, już w zeszłym roku wyraził swoje zainteresowanie udziałem w spin-offie dla tych dwóch bohaterów. Jednak wówczas w ekipie twórców miał znajdować się James Gunn. Nie wiadomo czy aktor byłby zainteresowany pracą przy serialu bez filmowca…

Chcielibyście zobaczyć na małym ekranie początki przyjaźni Rocketa i Groota?