Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Runaways w pierwszej zapowiedzi!

 

Do sieci wyciekł teaser nowego projektu serialu Marvela i Hulu – „Marvel’s Runaways”. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że stacja zamówiła pełny sezon serialu i zaprezentowała również oficjalny plakat promocyjny show. Zobaczcie materiały poniżej!

Młodzieżowy serial o superbohaterach powstanie w oparciu o komiksy „Runaways” Adriana Alphona oraz Briana K. Vaughana, który wraz z Kevinem Feige’m, Stephanie Savage, i Jephem Loebem został producentem show.

Krótki zarys fabuły projektu „Runaways” prezentuje się następująco:

Każdy nastolatek myśli, że jego rodzice są źli. A co gdyby odkryli, że naprawdę tak jest? „Runaways” od Marvela to historia sześciu różnych nastolatków, którzy ledwo się znają, ale muszą połączyć siły i stawić czoła swoim wrogim rodzicom-złoczyńcom.

Kogo zobaczymy w obsadzie? Wśród młodych herosów nie zabraknie Rhenzy’ego Feliza z „Teen Wolf”, który wcieli się w Alexa Wildera, a obok niego pojawią się również Lyrica Okano z „The Affair” (Nico Minoru), Virginia Gardner z „Goat” (Karolina Dean), Ariela Barer z „New Girl” (Gerta Yorkes), Gregg Sulkin z „Faking It” (Chase Stein), a Allegra Acosta z „100 Things to do Before High School” zagra Molly Hernandez.

Rodziców-złoczyńców sportretują natomiast:
James Marsters i Ever Carradine wcielą się w Victora i Janet Stein;
Kevin Weisman i Brigid Brannagh jako Dale i Stacey Yorkes;
Ryan Sands i Angel Parker to teraz Geoffrey i Catherine Wilder;
Brittany Ishibashi i James Yaegashi zagrają Tinę i Roberta Minoru;
Annie Werschling i Kip Pardue – wcielą się w Leslie i Franka Deanów.

„Marvel’s Runaways” nie ma jeszcze określonej daty premiery, ale wstępnie ma zadebiutować na antenie w 2018 roku.

Runaways plakat