Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Samuel L. Jackson na planie Secret Invasion

Trwa produkcja zapowiedzianego przez Disney+ nowego serialu z uniwersum Marvela zatytułowanego „Secret Invasion”. Powróci w nim Samuel L. Jackson jako Nick Fury. Teraz do sieci trafiły zakulisowe zdjęcia z planu.

„Secret Invasion” to nadchodzący superbohaterski serial na podstawie historii o tym samym tytule z komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Twórcą serialu jest Kyle Bradstreet, który odpowiada za scenariusz. Reżyserią zajęli się Thomas Bezucha i Ali Selim.

Na Twitterze pojawiły się nieoficjalne, zakulisowe zdjęcia z planu serialu „Secret Invasion” powstającego w Leeds w północnej Anglii. Na fotografiach możemy zobaczyć Samuela L. Jacksona w roli Nicka Fury’ego – jadącego w samochodzie i pieszo przemierzającego ulice miasta.

W obsadzie obok Jacksona pojawią się też: Olivia Colman, Emilia Clarke, Cobie Smulders, Ben Mendelsohn, Christopher McDonald, Carmen Ejogo, Kingsley Ben-Adir oraz Killian Scott. Pierwszy sezon ma składać się z sześciu odcinków. Dokładna data premiery „Secret Invasion” nie została jeszcze ustalona, ale serial mamy zobaczyć jeszcze w 2022 roku.