Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Scarlett Witch i Vision – nowe wieści o serialu

Elizabeth Olsen, czyli ekranowa Scarlett Witch, przy okazji uroczystej premiery superprodukcji “Avengers: Endgame” zdradziła kilka informacji o zapowiedzianym serialu pt. “WandaVision”.

Ze słów aktorki wynika, że twórcy przy tworzeniu “WandaVision” czerpali inspirację z kilku komiksów, w których występuje ta dwójka bohaterów.

Disney+ podczas konferencji zaprezentował zdjęcie Scarlett Witch i Visiona w latach 50-tych. Uważam, że dobra zapowiedź. Mamy świetny zespół scenarzystów, Paul i ja jesteśmy podekscytowani perspektywą prac nad serialem.

– zapowiedziała aktorka.

Olsen zdradziła również kiedy ruszą prace na planie “WandaVision”. Pierwszy klaps ma paść tegorocznej jesieni. Z wcześniejszych wieści od scenarzystów serialu wynika, że całość zamknie się w 6 godzinach. Nie wiadomo jednak czy będzie to sześć 1-godzinnych odcinków czy Disney wraz z Marvel Studios podzielą materiał na krótsze bądź dłuższe epizody. Scenarzystką i showrunnerką serialu została Jac Schaeffer.

“WandaVision” otworzy serialową ofensywę MCU na startującej platformie Disney+, jednak nie znamy jeszcze daty premiery projektu. Następni w kolejce są Falcon i Zimowy Żołnierz, a także Loki.