Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Sean Astin dołączył do Stranger Things!

W kolejnym sezonie netfliksowego hitu zobaczymy kilku nowych aktorów, w tym jedną z gwiazd „Władcy Pierścieni” – Seana Astina. Kto jeszcze dołączył do obsady drugiego sezonu „Stranger Things”?

Angaż na drugi sezon dostali także Linnea Berthelsen i Paul Reiser. Decyzja twórców o zabraniu na pokład „Stranger Things” Seana Astina, była z pewnością podyktowana nie tylko jego rolą we „Władcy pierścieni”, ale również w innej kultowej produkcji – „Goonies” z 1985 roku. Film stanowił bowiem inspirację dla braci Duffer przy tworzeniu serialu. Kogo zagrają aktorzy?

Astin wcieli się w postać Boba Newby’ego, geeka o wielkim sercu, kolegi ze szkoły Joyce (Winona Ryder) i szeryfa Hoppera (David Harbour), który prowadzi lokalny sklep elektroniczny. Linnea Berthelsen zagra natomiast Roman, młodą kobietę po przejściach, która zmaga się z traumą z dzieciństwa. Choć nie jest mieszkanką Hawkins, to w tajemniczy sposób jest powiązana z nadprzyrodzonymi wydarzeniami w tamtejszej placówce naukowej. Paul Reiser natomiast sportretuje postać doktora Owensa, pracownika wyższego szczebla Departamentu Energii, którego zadaniem będzie „sprzątanie” po wydarzeniach, które zostały przedstawione w pierwszym sezonie serialu.