Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Seria niefortunnych zdarzeń – zobaczcie zdjęcia z 3. sezonu!

„Seria niefortunnych zdarzeń” powraca na Netflixa z trzecim i zarazem ostatnim sezonem. Zobaczcie pierwsze zdjęcia promujące finałową odsłonę przygód rodzeństwa Baudelaire.

„Seria niefortunnych zdarzeń” to historia rodzeństwa Baudelaire, które stały się sierotami po tym, jak spłonął ich dom, a w pożarze zginęli rodzice. A potem przez długi okres czasu nie spotkało ich nic dobrego. Błąkali się od jednej rodziny do drugiej, ścigani przez hrabiego Olafa, który pragnął ich majątku.

Neil Patrick Harris wciela się w rolę Olafa, Malina Weissman („Supergirl”) występuje w roli Violet Baudelaire, w Klausa Baudelaire wciela się Louis Hynes, a Presley Smith w najmłodsze z rodzeństwa, Słoneczko. Patrick Warburton występuje jako Lemony Snicket, fikcyjny odpowiednik autora książek, narrator całej historii.

W przyszłym roku na Netflix swoją premierę będzie miał 3., finałowy sezon serialu „Seria niefortunnych zdarzeń”. Będzie się opierał na 4. ostatnich częściach cyklu: „Zjezdne zbocze” („The Slippery Slope”), „Groźna grota” („The Grim Grotto”), „Przedostatnia pułapka” („The Penultimate Peril”) oraz „Koniec końców” („The End”).

A Series of Unfortunate Events 1

 

A Series of Unfortunate Events 2

 

A Series of Unfortunate Events 3

 

A Series of Unfortunate Events 4