Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Serial Humans powraca na antenę AMC Polska

AMC Polska ogłosiło, że trzeci sezon serialu „Humans” zadebiutuje w jesiennej ramówce stacji. Przy okazji zaprezentowano też nowe zdjęcia bohaterów z nadchodzących odcinków.

Oficjalny opis „Humans”:

Akcja serialu „Humans” rozgrywa się na przedmieściach Londynu w równoległej rzeczywistości, w której najnowszym gadżetem jest Synth-robot, wyposażony w sztuczną inteligencję i do złudzenia przypominającego człowieka. Joe (Tom Goodman-Hill) podejmuje decyzję o wprowadzeniu do domu androida, która ma spowodować, że wszyscy będą mieli więcej czasu dla siebie. W związku Joe’ego z żoną Laurą (Katherine Parkinson) pojawia się coraz więcej napięć i kłótni, a dodatkowo problemy z synem Nickiem (Frank Dillane), nastolatkiem uzależnionym od narkotyków, narastają każdego dnia. Joe przyjmuje Syntha (Gemma Chan) i nadaje jej imię Anita. Nowy Synth Hawkinsów wydaje się być strzałem w dziesiątkę – chaotyczny dom nagle staje się oazą spokoju, doskonałej organizacji i ogólnego zadowolenia. Jednak z czasem rodzina odkrywa, że życie z maszyną wiąże się z przerażającymi konsekwencjami, a cienka linia dzieląca ludzi i maszyny zaczyna się powoli zacierać. Do czego będzie zdolna zaawansowana technologia i jaki będzie ich wpływ na populację? Czy obecność robotów będzie szkodliwa czy korzystna dla całej ludzkiej rasy? Serial „Humans” odpowie na te pytanie i pokaże, kim staną się ludzie wraz z nadejściem technologii maszyn-androidów.

Nad trzecim sezonem serialu – ośmioma nowymi odcinkami, pracowali Sam Vincent oraz Jonathan Brackley, a także Jonathan Brackley, Derek Wax oraz Emma Kingsman-Lloyd. W obsadzie powrócą gwiazdy serii Gemma Chan, Katherine Parkinson, Tom Goodma-Hill, Colin Morgan, Ivann Jeremiah, Emily Berrington oraz Ruth Bradley, a nowym nabytkiem jest Mark Bonnar.

 humans s3