Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Seriale Marvela – materiały z Comic-Con

 

W sieci pojawiła się część materiałów promocyjnych przygotowanych specjalnie na panele Marvela na trwający w San Diego Comic-Con. Zobaczcie pierwsze wideo z „Iron Fist”, „The Defenders”, „Luke’a Cage’a” i 3 sezonu „Daredevila”!

 

Mamy świetne wieści dla fanów Matta Murdocka (Charlie Cox)! Marvel oficjalnie potwierdził, że powstanie 3 sezon serialu! Poniżej możecie zobaczyć pierwszy spot, prosto z Hell’s Kitchen.

W sieci pojawiło się tez więcej zapowiedzi seriali Marvela i Netflixa. Zaprezentowano nowy zwiastun „Luke’a Cage’a” oraz pierwsze zapowiedzi „Iron Fist” i „The Defenders”.

Pierwszy sezon „Luke Cage” zadebiutuje już 30 września. W roli głównej zobaczymy Mike’a Coltera („Jessica Jones”, „Faceci w czerni 3”, „Ringer”). Obok niego pojawią się w serialu także Simone Missick w roli Misty Knight, Franka Whaleya jako Rafaela Scarfe, a także Alfre Woodard w roli Mariah Dillard.

Finn Jones, znany ze swojej roli Lorasa Tyrella w sztandarowej produkcji HBO pt. „Gra o Tron”, zagra wiodącą postać w nowej serii Netfliksa pt. „Iron Fist”. Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W obsadzie obok Finna Jonesa znaleźli się także David Wenham, Jessica Stroup oraz Jessica Henwick.

Iron fist

Tak prezentuje się opis serialu:

Po powrocie do Nowego Jorku po latach, Daniel Rand walczy przeciwko zbrodni korumpującej miasto za pomocą swojego mistrzowskiego opanowania sztuki kung-fu oraz przy wykorzystaniu niesamowitych mocy Iron Fista.

W komiksie Iron Fist – Daniel Rand wybrał się do tajemniczego miasta K’un-L’un z całą rodziną, gdy miał 9 lat. Po serii tragicznych wydarzeń, Daniel został adoptowany przez zarządcę miasta i posiadł zaawansowaną wiedzę o sztukach walki, a także moce Iron Fista. Po latach, gdy powrócił do Nowego Jorku, dzięki swoim mocom walczył ze złem. Co ciekawe, autor komiksu zaznaczył, że obaj bohaterowie byli biali.

Pierwszy sezon serialu ma liczyć 13 odcinków, a premiera została wstępnie zaplanowana na 2017 rok.

„The Defenders” to grupa superbohaterów w skład której wchodzić będą bohaterowie ze wszystkich seriali Netfilxa i Marvela, czyli Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage oraz Iron Fist. Nie znamy dalszych szczegółów na temat tego projektu, oprócz wstępnej daty premiery, zapowiedzianej na 2017 rok.

The Defenders