Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Serialowy Dick Grayson wybrany

W serialu „Titans” postać Dicka Graysona sportretuje jedna z gwiazd najnowszej odsłony „Piratów z Karaibów”. Chodzi oczywiście o Brentona Thwaites’a.

Brenton Thwaites dołączył do obsady serialu „Titans”, gdzie zagra u boku Anny Diop (Starfire) i Teagan Croft (Raven). Serial zadebiutuje w 2018 roku na cyfrowej platformie DC Comics.

Za serię odpowiedzialni będą Greg Berlanti, Geoff Johns, Akiva Goldman i Sarah Schechter. Teen Titans to grupa młodych superbohaterów takich jak Dick Grayson, Raven i Beast Boy. Tak o castingu do postaci Dicka Graysona wypowiedział się Geoff Johns:

Grayson to jedna z najważniejszych i ikonicznych postaci w DC Universe. Nie było łatwo znaleźć odtwórcę tej roli, ale wreszcie nam się udało. Brenton jest idealnym kandydatem do tej roli – posiada emocjonalną głębię, serce, a także nutę niebezpieczeństwa oraz fizyczne predyspozycje, by wcielić się w byłego pomocnika Batmana, a zarazem przyszłego lidera Tytanów. Mamy wielkie szczęście, że zechciał udostępnić nam swój talent i pracować z nami nad „Titans”.

A co Wy sądzicie o wyborze twórców? Czy Thwaites nadaje się według Was na Dicka Graysona?