Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Shadowhunters. The Mortal Instruments trafi również do Netflixa

 

Najnowsza propozycja fantasy od stacji Freeform (dawniej ABC Family) będzie oparta na cyklu książek Cassandry Clare „Dary Anioła”. Teraz poinformowano oficjalnie, że prawa do emisji serialu poza granicami USA zakupiła platforma Netflix. Czyżby serialowa wersja „Darów Anioła” okazała się lepsza od kinowej?

Serial „Shadowhunters. The Mortal Instruments” zadebiutuje 12 stycznia 2016 roku na antenie Freeform. Na Netflixie produkcja będzie dostępna już 13 stycznia.

Główną bohaterką „Shadowhunters” będzie nastoletnia Clary Fray, która dowiaduję się że pochodzi rodu aniołów – niedługo potem jej matka Jocelyn zostaje uprowadzona. W ten sposób nasza bohaterka zanurza się w świat Faeri, wilkołaków i innych stworzeń – aby odnaleźć matkę i własną przeszłość.

W obsadzie znaleźli się Katherine McNamara (Clary Fray), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Alberto Rosende (Simon Lewis), Harry Shum Jr. (Magnus Bane) oraz Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood).

Trylogia „Dary Anioła” składa się z „Miasta Kości”, „Miasta Popiołów” i „Miasta Szkła” i zajmuje pierwsze miejsca list bestsellerów obok ekranizowanego „Zmierzchu”.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun „Shadowhunters. The Mortal Instruments”.