Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

She-Hulk: Attorney in Law | Zwiastun z San Diego Comic-Con 2022

Jesteście ciekawi jak prezentuje się She-Hulk po poprawkach? Do sieci trafił zwiastun serialu „She-Hulk: Attorney in Law”, który już wkrótce zadebiutuje w ofercie Disney+.

Scenariusz serialu rozpisała Jessica Gao („Rick i Morty”), a reżyserkami i producentkami wykonawczymi serialu zostały Kat Cairo oraz Anu Valia. W obsadzie znaleźli się Tatiana Maslany, Jameela Jamil, Mark Ruffalo, Tim Roth, Anais Almonte, Renée Elise Goldsberry oraz Ginger Gonzaga.

Jennifer Walters (Tatiana Maslany) prowadzi skomplikowane życie 30-kilkuletniej prawniczki, specjalistki od spraw dotyczących nadludzi. W wyniku wypadku jaj życiu zagraża niebezpieczeństwo – jej kuzyn Bruce Banner decyduje się na transfuzję swojej krwi, by ją ratować. Po transfuzji Jennifer zyskuje moce podobne do tych, które ma Hulk, więc Bruce pomaga jej je okiełznać.

Pierwszy sezon „She-Hulk: Attorney in Law” będzie liczyć 9 odcinków. Produkcja pomyślana jest jako serial komediowy. W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć m.in. kolegę po fachu mecenas She-Hulk, Daredevila!

Premierę „She-Hulk” przewidziano na 17 sierpnia 2022.