Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

She-Ra wita swoją pierwszą niebinarną postać

„She-Ra i Księżniczki Mocy” w nadchodzącym czwartym sezonie wprowadzi kolejną różnorodność wśród występujących bohaterów.

W animowanym serialu Netfliksa funkcjonują już postacie homoseksualne i o zróżnicowanym kolorze skóry. Obecnie zostanie wprowadzona niebinarna sylwetka, którą zdubbinguje osobowość będąca w USA jedną z najsławniejszych osób reprezentujących niebinarną tożsamość płciową – Jacob Tobia.

She-Ra

DreamWorks Animation wspomniało, że Tobia ma użyczyć głosu postaci Double Trouble, będącej niebinarnym najemnikiem o zmiennokształtnych zdolnościach, który połączy siły z Catrą i Hordą. Z pomocą magicznych umiejętności Double może zmienić się właściwie w każdą osobę, musi tylko spędzić kilka godzin na obserwacji, dzięki czemu będzie w stanie odtworzyć nie tylko wygląd, ale i zachowanie tej postaci.

She-Ra

W nadchodzących odcinkach przywódczyni Rebelii, królowa Glimmer i Catra, dowódca Hordy, urosną w siłę. Księżniczki będą musiały więc przygotować się do obrony Etherii, ale w tym samym czasie Adora odkryje sekret, który zmusi ją do zreflektowanie tego, co dotychczas sądziła o Etherii.

Czwarta seria „She-Ra i Księżniczki Mocy” trafi na platformę Netflix 4 listopada.


Źródło: ew.com