Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Sigourney Weaver o postaci Alexandry z The Defenders

Już w sierpniu Netflix zaprezentuje fanom Marvela wielki crossover wszystkich dotychczasowych seriali, które gościły na platformie – „The Defenders”. Głównym przeciwnikiem superbohaterów będzie tajemnicza Alexandra grana przez Sigourney Weaver.

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka zdradziła co nieco o swojej roli czarnego charakteru w „The Defenders”:

Uważam, że jest ona kobietą renesansu. Mimo wszystkich złych rzeczy, które czyni, to jednak kocha życie, kocha kulturę. Alexandra to jedna z najbardziej interesujących kobiet, które miałam okazję grać. – podkreśliła Weaver.

Już 18 sierpnia zobaczymy jak Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Iron Fist (Finn Jones) połączą siły przeciwko Alexandze (Sigourney Weaver).

Poza wymienionymi wyżej bohaterami w serialu pojawią się też: Foggy Nelson (Elden Henson) i Elektra Natchios (Elodie Yung) z „Daredevila”, Malcolm Ducasse (Eka Darville) oraz Rachael Taylor (Trish Walker) z „Jessici Jones” i Misty Knight z serialu „Luke Cage” (Simone Missick). Jak się okazało, nie zabraknie również Sticka (Scott Glenn) oraz Claire Temple (Rosario Dawson). Choć nie zostało to potwierdzone, być może częścią historii stanie się też Punisher (Joe Bernthal).

Oficjalny opis produkcji:

Marvel: The Defenders to serial, w którym spotykają się Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Iron Fist (Finn Jones). Ci wyjątkowi bohaterowie mają jeden wspólny cel — uratować Nowy Jork. Zobacz opowieść o czwórce samotnych mścicieli, obarczonych własnymi problemami, którzy dochodzą do wniosku, że wspólnie staną się potężniejsi. Ten serial oryginalny Netflix będzie miał globalną premierę 18 sierpnia 2017 r.