Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Sophie Turner o 6 sezonie Gry o tron

Sophie Turner, wcielająca się w rolę Sansy Stark, wypowiedziała się ostatnio na temat zbliżającego się wielkimi krokami szóstego sezony „Gry o tron”. Czego możemy się spodziewać według aktorki?

Sophie Turner zdradziła, że: – ten sezon będzie szokujący, szykuje się wręcz ogromny, największy sezon do tej pory. Podobnie sprawa wygląda z rozwojem poszczególnych postaci. Jestem podekscytowana wieloma wątkami danych osób, a przede wszystkim, że w szóstym sezonie zobaczymy Alfie. To będzie dobre.

Brzmi to bardzo obiecująco! Niektórzy już zaczynali się uskarżać, że w piątym sezonie brakowało akcji, ale Turner najwyraźniej wierzy, że kolejny sezon będzie nią przesycony. Każdy ma nadzieję na zaskakujące zwroty akcji i chociaż George R.R. Martin nie ukończy swojej ostatniej książki z tej serii przed premierą szóstego sezonu, z pewnością miał też swój udział w jego tworzeniu. Oczywiście wiąże się to z tym, że nawet osoby, które zaczytywały się w jego serii, teraz pozostaną bez żadnych książkowych wskazówek dotyczących fabuły.

Premiera pierwszego odcinka już 24 kwietnia!