Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Spin-off Agentów T.A.R.C.Z.Y. skupi się na Quake?

Jak donosi serwis MovieWeb, dobiegający końca serial „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” może doczekać się spin-offu. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje dotyczące projektu pt. „Quake”.

Fani Marvela dotarli do nieoficjalnych informacji, jakoby Marvel szykował projekt o roboczym tytule „Quake”. Miałby to być spin-off serialu „Agents of S.H.I.E.L.D.”, którego finałowy 7. sezon zobaczymy w tym roku.

Główną bohaterką spin-offu ma być Daisy Johnson znana jako tytułowa Quake. Dotychczas w tej roli możemy oglądać Chloe Bennet. Nie wiadomo jednak czy projekt w ogóle powstanie i w jakiej formie go zobaczymy – jako serial, film pełnometrażowy? Również metoda dystrybucji pozostaje tajemnicą, nie wiemy czy projekt zostanie stworzony z myślą o platformie streamingowej Disney+ czy zawita na antenę stacji ABC lub do kin.

Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, bo Marvel Studios ma dużo pomysłów do realizacji i rozpisane plany rozwoju całego swojego uniwersum. Niewykluczone, że „Quake” znajduje się w kolejce, ale na odległym miejscu.