Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Sprawdź zwiastun Castle Rock 2

Stacja Hulu opublikowała wreszcie większy kawałek wideo opowiadający o tym, co czeka nas w drugim sezonie „Castle Rock”.

W nowej serii na pierwszym planie przedstawiony zostanie konflikt z dwoma zamożnymi rodami, których wzajemne stosunki zaostrzą się, gdy w środek konfliktu wkroczy psychopatka Annie Wilkes (Lizzy Caplan), uciekająca wraz z córką Joy (Elsie Fisher) przez FBI.

W obsadzie drugiego sezonu wystąpią Lizzy Caplan, Tim Robbins, Elsie Fisher, Greg Grunberg, Robin Weigert, Sarah Gadon, Garrett Hedlund, Barkhad Abdi, Alison Wright, Yursa Warsama i Matthew Alan.

Drugi sezon wyląduje na platformie Hulu już 23 października. Będzie liczyć – podobnie jak poprzednia seria – dziesięć odcinków. W Polsce serial będzie zapewne dystrybuowany przez HBO.

„Castle Rock” to utrzymany w konwencji mariażu psychologicznego horroru i thrillera serial, skomponowany z puzzli motywów podchodzących z twórczości Stephena Kinga (sam współprodukuje dzieło). W założeniu ma to być antologia, w której będą łączyć się elementy z najpopularniejszych utworów Kinga, ale razem współtworzących oryginalne historie.


Źródło: Hulu/YouTube